- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8120993 9 Inch Insulation Upper Oil Zone for Frymaster Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8120993 |
| Manufacturer Part # | 8120993 |
| Height | 1.55" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8120993 Insulation Upper Oil Zo Ne
