RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean china servingware.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8120355 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8120355 7 1/2 Inch Fiberglass Insulation Lower Rear White
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8120355 |
| Manufacturer Part # | 8120355 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8120355 Color White, Material Fiberglass, Length 11 1/4", 286 Mm, Width 7 1/2", 191 Mm, Inner Diameter 7/16", 11 Mm, Thickness 1/4", 7 Mm, Centers 1 1/4", 32 Mm
