RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8120249 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8120249 16.75 Inch Spinal Glass for Frymaster Fryers with Clear View
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8120249 |
| Manufacturer Part # | 8120249 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8120249 Spinal Glass 1x16.75x19
