RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 812-1226SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 812-1226SP 1-1/4 Inch Mpt Drain Nipple Aluminum
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 812-1226SP |
| Manufacturer Part # | 812-1226SP |
| Height | 1.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 812-1226SP 1-1/4" Mpt X 10" Aluminum
