Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 812-001-24-2 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 812-001-24-2 24 Inch Grab Bar Straight Stainless Steel Preened Grip
| Manufacturer | Bradley |
|---|---|
| Model Number | 812-001-24-2 |
| Manufacturer Part # | 812-001-24-2 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bradley 812-001-24-2 Material Stainless Steel, Length 24", 610 Mm, Outer Diameter 1 1/2", 38 Mm