Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8118226 4.95 Inch Splash Guard Stainless Steel for Dishwashing Stations
Item:
#1534239
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8118226 |
| Manufacturer Part # | 8118226 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8118226 4.95 Inch Splash Guard Stainless Steel for Dishwashing Stations
$10.30
Unit price
/
Unavailable

