Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8116034 2.55 Inch Auxiliary Contact 10a No and Nc for Automation
Item:
#1530160
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8116034 |
| Manufacturer Part # | 8116034 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8116034 2.55 Inch Auxiliary Contact 10a No and Nc for Automation

