Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115986 8 Inch Freezer Cover Gas OEM Food-safe Rubber
Item:
#1531819
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115986 |
| Manufacturer Part # | 8115986 |
| Height | 3.6" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 14.8" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115986 8 Inch Freezer Cover Gas OEM Food-safe Rubber

