RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products cart replacement parts and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 81157 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 81157 Knob 3.05 Inch OEM Replacement with 2 Screws for Series Fs
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 81157 |
| Manufacturer Part # | 81157 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 81157 With (2) Screws, Server Products Series Fs
