FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 811135 Gasket 25 1/6 Inch D to D True New Style Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 811135 |
| Manufacturer Part # | 811135 |
| Height | 2.95" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 2.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 811135 Gasket 25 1/6" X 53.5/8" D To D. True New Style
