Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE uninsulated beverage dispensers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 811131 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 811131 23-1/4 Inch Door Gasket Black True Gdm-5 with Mount Dart
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 811131 |
| Manufacturer Part # | 811131 |
| Height | 2.85" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 811131 Door Gasket 23-1/4" X 25-3/8", Mount Dart, Mag 7/16" Fill B 1-1/4" H 7/8", Black, True Gdm-5
