Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 811110 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 811110 25.525 Inch Door Gasket Food-Safe Elastomer Standard Black Finish
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 811110 |
| Manufacturer Part # | 811110 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 29.45" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 811110 Door Gasket True 25.525 X 62.75
