RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8110199 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8110199 3/8 Inch Conduit Flexible OEM Part for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8110199 |
| Manufacturer Part # | 8110199 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8110199 Conduit 3/8(#de 710) Fl Exible