RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 811-0800 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 811-0800 1/8 Inch Length Enric Tube Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 811-0800 |
| Manufacturer Part # | 811-0800 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 811-0800 1/8x12.5 Blnk Enric Tube
