Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket reach-in freezers.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810861 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810861 23 1/4 Inch Door Gasket Black Rubber Snap-in Mount True Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810861 |
| Manufacturer Part # | 810861 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810861 Door Gasket 23-1/4" X 50-3/8", 3/8" Mag 3/8" Base 1" High, Black Snap-in Mount, True Refrigerator Gdm-12 / T-12 / F
