Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE -810854 13 Inch Magnetic Dart Mount Drawer Gasket Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | -810854 |
| Manufacturer Part # | -810854 |
| Height | 2" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE -810854 Magnetic Dart Mount Drawer Gasket, 13" X 22-7/8", Mag 7/16" Base 3/4" High 7/16", Mag Centered., True Tssu/tuc/twt-48d
