Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket mop handles.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810848 mop handles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810848 15 Inch Gasket Cooler Vinyl Black for Refrigeration Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810848 |
| Manufacturer Part # | 810848 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810848 Color Black, Material Vinyl, Length 15", 381 Mm, Width 1 1/2", 38 Mm
