RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810808 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810808 8 Inch Door Gasket Rubber with Temperature Resistance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810808 |
| Manufacturer Part # | 810808 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810808 Door Gasket True