Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket reach-in refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810772 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810772 24 3/4 Inch Refrigeration Gasket Magnetic Dart Sealing Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810772 |
| Manufacturer Part # | 810772 |
| Height | 2.5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810772 Refrigeration Gasket, Gasket Type 4-sided Magnetic Dart, Length 63-1/4" 1607 Mm, Type Refrigeration, Weight 2.1 Lb, Width 24-3/4" 629 Mm, Models Used In, True Mfg. Co. Ta Series Tg Series Tr Series
