Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810764 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810764 9 Inch Drawer Gasket for True Refrigeration Units Black Rubber Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810764 |
| Manufacturer Part # | 810764 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810764 Drawer Gasket 8" X 29-1/2" Edge To Edge 28-3/4" X 7-1/2", Dart To Dart, 7/16" Mag 3/4" Base 7/16" High, Black Snap-in Mount, True, Refrigerator Trcb-50/79/110
