Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 810759 18-3/4 Inch Gasket Door Magnetic Dart Mount for Refrigerators Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810759 |
| Manufacturer Part # | 810759 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810759 Magnetic Dart Mount Door Gasket 18-3/4" X 30", Mag 7/16" Base 3/4" High 7/16", Mag Centered., True Tbb-24-48
