Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810718 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810718 Gasket 11.65 Inch Black for GDM 14SL Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810718 |
| Manufacturer Part # | 810718 |
| Height | 4.15" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 21.1" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810718 Gasket Gdm 14sl Black 2910 R06 42.125
