Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE dinner plates.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810583 dinner plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810583 10 Inch Black Plastic Drain Pan for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810583 |
| Manufacturer Part # | 810583 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810583 14-1/2" X 10-3/4" X 1" Black Plastic
