Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8104454 3.9 Inch Oil Supply Component for Industrial Lubrication
Item:
#1519273
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8104454 |
| Manufacturer Part # | 8104454 |
| Height | 3" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8104454 3.9 Inch Oil Supply Component for Industrial Lubrication
$15.80
Unit price
/
Unavailable