RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8104353 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8104353 1 1/4 Inch NPT Rotary Valve Durable Metal Construction with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8104353 |
| Manufacturer Part # | 8104353 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8104353 1 1/4 Rotary Actuatr Vlv Npt
