Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 8104291 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8104291 7 Inch Hand Pump Red for Frymaster Fryers
| Fits with Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8104291 |
| Manufacturer Part # | 8104291 |
| Height | 5" |
| Width | 7" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 7.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8104291 Fryer Oil Hand Pump Red, Frymaster Fryer Bksdu Msdu Sdu 50 Sdu 90
