RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103862 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8103862 3.40mm Gas Orifice for Deep Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103862 |
| Manufacturer Part # | 8103862 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103862 He Orifice 3.40mm Npt L Ov
