RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103798 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8103798 4.25 Inch Valve Rotary Actuator Commercial Grade
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103798 |
| Manufacturer Part # | 8103798 |
| Height | 3.9" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 4.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103798 Valve 1 1/2 Npt Rotary Actuatr
