RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103368 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8103368 4 Inch Manifold Oil Gas OEM Replacement Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103368 |
| Manufacturer Part # | 8103368 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 62" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103368 Manifold Fpph/gl4xx Rea R Oil
