Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 810323 specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 810323 7 Inch Clear Polycarbonate Food Pan for Cold and Warm Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810323 |
| Manufacturer Part # | 810323 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810323 Clear Polycarbonate Food Pan -40 To 210 F, Cold Warm Not Steam, 1/3 Size 6-15/16" X 12-3/4" X 6"
