RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8103141 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8103141 3-5/8 Inch Plastic Buzzer Sound Device with Harness
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8103141 |
| Manufacturer Part # | 8103141 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8103141 Material Plastic, Length 6" Wire Leads, Width 1-5/8", Voltage 12 V Dc, Depth 5/8", Screw Centers 2"
