RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103117 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8103117 7 Inch Oil Return Manifold Aluminum 250 SCF
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103117 |
| Manufacturer Part # | 8103117 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103117 Manifold Oil Return Scf 250