RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8103015 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8103015 7 Inch Oil Retention Manifold Stainless Steel - Durable Design
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8103015 |
| Manufacturer Part # | 8103015 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8103015 Manifold Re 2xx Oil Ret Urn