RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102788 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8102788 1.95 Inch Handle Right OEM for Frymaster Gemini Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102788 |
| Manufacturer Part # | 8102788 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 6.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102788 Handle 1.0 Gemini Right