RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102763 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8102763 2.05 Inch Wide Spacer #6 1/2 Alum for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102763 |
| Manufacturer Part # | 8102763 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102763 Spacer #6 X 1/2 Alum