RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102375 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8102375 15 Inch Hose 32 1/2 Length with Flexible Construction
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102375 |
| Manufacturer Part # | 8102375 |
| Height | 1.55" |
| Width | 15.45" |
| Depth | 16.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102375 Hose 32 1/2 X 1/2 Ftgs
