RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102372 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8102372 21 5/8 Inch Hose 1/2 X 1/2 Fittings for Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102372 |
| Manufacturer Part # | 8102372 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 22.15" |
| Weight | 4.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102372 Hose 21 5/8 1/2 X 1/2 Fittings