RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102321 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8102321 Hose Assembly 1/2 Inch for Frymaster Commercial Deep Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102321 |
| Manufacturer Part # | 8102321 |
| Height | 1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102321 Hose Assy 1/2 X 7.75