RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810231 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810231 12 Inch Pan Drain for True Gdm-33 Gdm-47 T-49 Tpp44d-2 Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810231 |
| Manufacturer Part # | 810231 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810231 Drain Pan, 25-1/4" X 12-3/8" X 1-3/4", True Gdm-33 Gdm-47 T-49 Tpp44d-2 115v Tssu-48-8-47, Tuc-67d-2 Twt-48 Twt-67f
