RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8102198 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8102198 1.3 Inch Roller Filtr Pan Rail with Screw
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8102198 |
| Manufacturer Part # | 8102198 |
| Height | 1" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8102198 Roller Filtr Pan Rail W/screw