Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 8101434 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8101434 5 Foot Hose Flush Silicone White NSF Certified
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101434 |
| Manufacturer Part # | 8101434 |
| Height | 1.5" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101434 Color White, Material Silicone, Length 5, Outer Diameter 7/8", Inlet 1/2" Npt, Outlet 1/2" Npt, Nsf Certified
