RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8101392 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8101392 5 Inch Handle Door Corrosion Resistant Metal Alloy
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101392 |
| Manufacturer Part # | 8101392 |
| Height | 1" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101392 Length 5", 127 Mm
