RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8101165 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8101165 3.05 Inch Washer Drain Valve PTFE for Commercial Use
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101165 |
| Manufacturer Part # | 8101165 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101165 Washer Ptfe Drain Valve Dv
