RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8101160 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8101160 5/8 Inch Long Flexline for Frymaster Commercial Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101160 |
| Manufacturer Part # | 8101160 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101160 5/8x3.00 Long Flexline
