RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8101069 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8101069 5/8 Inch 29.50 Inch Long Gas Flexline Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8101069 |
| Manufacturer Part # | 8101069 |
| Height | 1.55" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8101069 5/8x29.50 Long Flexline
