RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8100743 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8100743 0.85 Inch Plug Button 3/4 Dia Hole for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8100743 |
| Manufacturer Part # | 8100743 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8100743 Plug Button 3/4 Dia Hole
