RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8100651 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8100651 4.35 Inch Caster with Brake for Commercial Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8100651 |
| Manufacturer Part # | 8100651 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8100651 Caster W/brake Fpii
