RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8100388 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8100388 Knob 1.05 Inch Black Durable Control for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8100388 |
| Manufacturer Part # | 8100388 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8100388 Knob 1 Blk W/1/4 20