RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8100220 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8100220 .493 Inch OEM Tubular Spacer with 0.003 Inch Precision
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8100220 |
| Manufacturer Part # | 8100220 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8100220 Tubular .493 .003 Spacer
