RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 81000014 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 81000014 3.3 Inch Drain Valve with Stainless Steel Handle
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 81000014 |
| Manufacturer Part # | 81000014 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 81000014 Drain W/handle Valve
